یک جانباخته و یک مصدوم در آتش سوزی منزل مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن و مصدوم شدن یک نفر در پی وقوع حریق در منزلی دو طبقه خبر داد.
یک جانباخته و یک مصدوم در آتش سوزی منزل مسکونی

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزییات این آتش سوزی گفت: ساعت ٣:۵٢ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد حادثه وقوع حریق در منزل به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه به محل حادثه واقع در خیابان حسینی فردوسی، خیابان بیگلو اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل در محدوده غرب تهران واقع شده بود افزود: آتش نشانان در محل مشاهده می کنند که یک منزل دو طبقه مسکونی که حدودا ١۵٠ متر وسعت داشته دچار حریق شده است. مقدار زیادی ضایعات در هر دو طبقه و بخشی از حیاط منزل وجود داشت و دو مرد جوان که به گفته ساکنان محله دو برادر بودند در محل حضور داشتند.

ملکی با تاکید بر اینکه این محل به طور کامل شعله ور بود و وجود ضایعات موجب شده بود که آتش به سرعت گسترش پیدا کند، ادامه داد: حجم زیادی از شعله ها داخل منزل وجود داشت و آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به داخل ساختمان نفوذ کردند تا دو مرد جوان را نجات دهند.


وی افزود: پس از مدتی آتش نشانان هر دو نفر را نجات دادند. یکی از این افراد مردی ۴٠ساله بود که از نقاط مختلف بدنش دچار سوختگی شده بود. فرد دیگر نیز جوانی حدودا ٢٠ساله بود که با تایید عوامل اورژانس مشخص شد که بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.


به گفته وی، این عملیات ساعت ۶:٣۶دقیقه صبح به پایان رسیده و محل به عوامل انتظامی تحویل داده شده است.


انتهای پیام

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha