سرهنگ حسنوند خبر داد

شناسایی در پایتخت دستگیری در کرمان

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان کرمان و کشف ۹۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک خبر داد.
شناسایی در پایتخت دستگیری در کرمان

عبدالوهاب حسنوند در گفت و گو با خبرنگار مهر در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری تریاک از قاچاقچیان مرز شرقی کشور تهیه و به تهران منتقل کند. بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم قصد دارد قبل از انتقال مواد مخدر به شهر تهران محموله را به شهرستان سیرجان یکی از شهرستان استان کرمان منتقل کند، عنوان کرد: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی توسط مأموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی تیمی از مأموران پایگاه هشتم به استان کرمان اعزام شدند.

این مقام پلیسی ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان مخفیگاه متهم در شهرستان سیرجان شناسایی و مراقبت‌های ویژه پلیسی از مخفیگاه وی انجام پذیرفت.

حسنوند ادامه داد: مراقبت‌های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه صبح روز چهارم فروردین ماه در یک عملیات مشترک، متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان ۹۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که در زیر تخت خواب مخفی شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطر نشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس در شهرستان سیرجان انتقال یافت و تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha