وزیر بهداشت از نیروی انتظامی تقدیر کرد

وزیر بهداشت در پیامی ضمن تقدیر از نیروی انتظامی، گفت: آنچه تا به امروز حاصل شده و در شرایط سخت تحریم در مقایسه با آنها که از تنعم اقتصادی کافی برخوردارند، افتخارآمیز بوده، جز با همدلی، وفاق و همراهی نیروی انتظامی به دست نمی‌آمد.
 وزیر بهداشت از نیروی انتظامی تقدیر کرد

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر سعید نمکی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در دو پیام جداگانه از تلاش فرمانده نیروی انتظامی و کارکنان این نیرو در مقابله با کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تقدیر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

گرچه تا مهار کامل بیماری ناشی از COVID-19 همگان باید راه نسبتاً دشواری بپیماییم و طبق توصیه حکیمانه مقام معظم رهبری لحظه‌ای نباید از شدت فعالیتها بکاهیم تا مبادا شعله‌های جدید از بیماری دامنگیر شهر یا استانی شود، مع‌الوصف آنچه تا به امروز حاصل شده و در شرایط سخت تحریم در مقایسه با آنها که از تنعم اقتصادی کافی برخوردارند، افتخارآمیز بوده، جز با همدلی، وفاق و همراهی عزیزانی همچون حضرتعالی و همکاران گرانقدرتان به دست نمی‌آمد.

ضمن تقدیر از همراهی‌های بی‌دریغ‌تان، امیدوارم تا آخر این راه پرفراز و نشیب در کنارمان بمانید و هرچه زودتر با سلامتی کامل مردم، شاهد آرامش و شکوفایی روزافزون کشورمان باشیم.

توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

وزیر بهداشت در پیام دیگری نیز از نیروی انتظامی برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و مخصوصاً اجرای طرح کنترل ایاب و ذهاب و جلوگیری از تجمع در بوستانها در روز طبیعت در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha